Відбулося це під час V Дегустаційного симпозіуму, який організувала обласна громадська організація «Спілка виноградарів і виноробів-аматорів Чернівецької області». Як розповів голова спілки Іван Пенько, організація діє вже три роки і до неї на сьогодні входять 41 учасник. Дегустацію-симпозіум молодого вина проводять традиційно в грудні.
Історія нового українського виноробства розпочинається сьогодні / История нового украинского виноделия начинается сегодня / The history of new Ukrainian winemaking begins today
вівторок, 29 грудня 2015 р.
пʼятниця, 4 грудня 2015 р.
Мы не хотели делать фестиваль для снобов. Мы хотели сделать фестиваль для людей.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjt3CMvR60lAFJemogYkor1sXWZrg6_sOvrgP_Efo4EB1JT-hC3FJ5CsNiNviUT10N4NnV7GkRPfbNsMSaVIqeLOjnW2P8nK14AwyfUT7d1B1-5FyLbaPA391KSESfMpp7zRYp8BFQP7pc/s200/big_BB7A4099.jpg)
Підписатися на:
Дописи (Atom)